Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşıma konusunda yılların deneyimi olarak asansörlü evden eve nakliyat denilince akla gelen ilk firmalardan biri olan firmamız, bununla gurur duymaktadır. Bu sayede de sizlere en iyi şekilde hizmetleri vermeye devam etmektedir. Yılların bilgi, birikim ve deneyimini işlerine yansıtan firmamız, kurumsal bir şekilde hizmet vererek, sizlere profesyonellikle yaklaşmaktadır. Bu arada şunu da bilmek gerekir ki, her zaman için hizmetlerimizden her ne kadar profesyonel olarak yaklaşsak da sizin istemiş olduğunuz bütün işlemleri dostane bir şekilde sizlere çözüm olarak sunmaktayız.

asansörlü taşıma

asansörlü taşıma

Asansörlü Taşımacılık İşlemleri

Bu sayede sizlerin seçmiş olduğu firma olmayı başarmaktayız. Firmamızın en önemli hizmetlerinden biri olarak bilinen asansörlü taşımacılık hizmetleri için sizler de bizimle temas kurduğunuzda öncelikli olarak bir ekspertiz işlemi yapılır. Ekspertiz işlemi için firmamız müşteri yetkililerinden bir tanesi sizlere gelerek, gerekli olan eşyaların plan ve programlarını çıkartır. Bu plan ve programlarından sonra gerekli olan işlemler hemen yapılmaya başlanır. Sizlerin de uygun olmuş olduğunuz tarihte taşımacılık hizmetini yapılması için kraft kağıdı, paketleme, poşetleme ve kolileme malzemelerimiz ekiplerimizle birlikte, sizlere ulaştırılmaktadır. Bu sayede çok hızlı bir şekilde işlemleri gerçekleştirerek sizlere tertemiz bir şekilde eşyalarınızı teslim etmesi sağlanır.

Asansörlü Taşımacılık Sistemleri

Asansörlü taşımacılık incelik ve hassasiyet gerektiren bir konudur ve bu konuda sizler de firmamıza güvenerek en iyi şekilde geri dönüşler alabilirsiniz. Böylece hiç bir eşyanız zarar görmeden işlemleriniz tamamlanmış olacaktır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Sektörde Hizmet Vermeye Başladığı Andan İtibaren Farklılığını Ortaya Koymuş, Diğer Firmalar Kadar Müşterinin de Gözünden Kaçmamış, Tercihlerinde İlk Sıraları Almıştır.