Hakkımızda

Hakkımızda

şehiriçi nakliyat

şehiriçi nakliyat

Öz İstanbul Nakliyat

Yola çıktığımız ilk andan beri sizlere en iyi hizmetin kalitelisini vermekteyiz. Biz geçmişten bu yana sürekli gelişmekte olan bir nakliyat şirketiyiz. Dünden bu güne nakliyat piyasasında birçok yenilik oldu. Bizde bu yeniliklerin her zaman yeniliklerin öncülerinden olduk.

Şimdiki yeni nesil araçlar ile artık taşınmak daha kolay. Taşımacılık için kullandığımız malzemeler ile herhangi bir durumda zararı en düşük seviyeye indirmiş oluruz. Taşınma esnasında oluşabilecek herhangi bir sorun halinde sigorta ile tamamı karşılanacaktır. Deneyimli çalışanlarımız ve kaliteli ekipmanlarımız ile sizlere huzurlu, güvenilir ve hasarsız bir işlemin garantisini vermekteyiz.

Ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı, tekstil taşımacılığı, askılık taşımacılığı, fabrika taşımacılığı ve fuar taşımacılığı gibi hizmetlerimizden de yararlanmak veya bilgi almak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Sektörde Hizmet Vermeye Başladığı Andan İtibaren Farklılığını Ortaya Koymuş, Diğer Firmalar Kadar Müşterinin de Gözünden Kaçmamış, Tercihlerinde İlk Sıraları Almıştır.